دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی

دانلود کتاب

• درونی برای همه کسانی که با آنها کار کرده ام همیشه این است "من به اندازه کافی خوب نیستم!"

ما اغلب به آن اضافه می کنیم ، "و من به اندازه کافی کار نمی کنم" ، یا "من لیاقت آن را ندارم" آیا این جمله ها شبیه جملات شما است؟ اغلب می گویید یا به خود تلقین می کنید یا احساس می کنید که "شما به اندازه کافی خوب نیستید"؟ اما برای چه کسی؟ و طبق استانداردهای چه کسی؟  دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی 

اگر این باور در شما بسیار قوی است ، پس چگونه ممکن است شما یک زندگی دوست داشتنی ، شاد ، مرفه و سالم ایجاد کرده باشید؟ به نوعی باور اصلی ناخودآگاه شما همیشه در تضاد با آن است. به نوعی شما هرگز آن را جمع نمی کنید ، زیرا چیزی همیشه در جایی اشتباه رخ می دهد.

• نظر من کینه ، انتقاد ، احساس گناه و ترس باعث ایجاد مشکلات بیش از هر چیز دیگری می شود

این چهار مورد باعث ایجاد مشکلات عمده در بدن و زندگی ما می شود. این احساسات ناشی از سرزنش دیگران و به عهده نگرفتن مسئولیت تجربیات خودمان است. می بینید ، اگر همه ی ما مسئول همه چیز در زندگی خود هستیم ، پس دیگر نمی توان هیچ کس را مقصر دانست. آنچه در " اون بیرون " اتفاق می افتد تنها آینه ای از تفکر درونی خود ماست. من رفتار ضعیف دیگران را تأیید نمی کنم ، اما این باورهای ما است که مردم را به خود جلب می کند که با ما چنین رفتاری خواهد کرد. اگر دائم با خودتان می گویید ، "همه همیشه با من چنین و چنان می کنند ، از من انتقاد می کنند ، هرگز مطابق میل من رفتار نمی کنند ، از من مانند یک در استفاده می کنند ، از من سوء استفاده می کنند" ، این الگوی شماست. برخی از تفکرات در شما وجود دارد که افرادی را که این رفتار را از خود نشان می دهند جذب می کند. وقتی دیگر چنین فکری نمی کنید ، آنها به جای دیگری می روند و این کار را با شخص دیگری می کنند. دیگر آنها را جذب نخواهید کرد.  دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی 

در زیر برخی از نتایج الگوهایی که در سطح جسمانی آشکار می شوند آورده شده است: اگر کینه ای به مدت طولانی نگه داشته شود بدن را می خورد و به بیماری تبدیل می شود که ما آن را سرطان می نامیم. انتقاد به عنوان یک عادت دائمی اغلب می تواند منجر به آرتروز در بدن شود. احساس گناه همیشه به دنبال مجازات است و مجازات درد ایجاد می کند. (وقتی درمانجو با درد زیادی به سراغ من می آید ، می دانم که احساس گناه زیادی را تحمل می کنند) ترس و تنشی که ایجاد می کند ، می تواند مواردی مانند طاسی ، زخم و حتی درد پا را ایجاد کند. فهمیدم که بخشش و رهایی از کینه حتی سرطان را درمان می کند. گرچه این ساده به نظر می رسد ، اما من شاهد نتیجه دادن آن بوده ام و تجربه کرده ام.

• می توانیم نگرش خود را نسبت به گذشته تغییر دهیم

گذشته تمام شده و رفته است. اکنون نمی توانیم آن را تغییر دهیم. با این حال می توانیم افکار خود را در مورد گذشته تغییر دهیم. چقدر ما باید احمق باشیم که در لحظه حال خود را به دلیل آسیبی که فردی در گذشته به ما زده است، مجازات کنیم. من اغلب به افرادی که دارای الگوی کینه عمیق هستند می گویم ، "لطفاً اکنون کنار گذاشتن کینه را شروع کنید ، وقتی که این کار نسبتاً آسان است. منتظر نمانید که در معرض چاقوی جراح یا در بستر مرگ باشید ، تا این کار را انجام بدید که شاید دیر باشد. " وقتی ترسیده ایم ، تمرکز ذهن خود بر روی کار درمانی بسیار دشوار است. ما باید وقت بگذاریم تا ابتدا ترس ها را برطرف کنیم. اگر ما تصمیم بگیریم که باور کنیم قربانیانی درمانده هستیم و این همه ناامیدکننده است ، پس کائنات در این باور ما را پشتیبانی خواهد کرد و ما می توانیم خو را تخلیه کنیم. بسیار مهم است که ما این عقاید و باورهای احمقانه ، منسوخ شده و منفی را که از ما حمایت نمی کنند و به ما چیزی اضافه نمی کند ، آزاد کنیم. حتی مفهوم ما از خدا باید مفهومی باشد که او همیشه در کنار ما است ، و ضد ما نیست.  دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی 

• رها کردن گذشته ، ما باید تمایل به بخشش داشته باشیم

ما باید گذشته را آزاد کنیم و همه ، از جمله خودمان را ، را ببخشیم. ممکن است ما ندانیم چگونه این کار را انجام دهیم ، و ممکن است مایل به بخشش نباشیم ، اما همین واقعیتی که می گوییم تمایل به بخشش داریم ، روند بهبودی را آغاز می کند. برای خود ما ضروری است که "ما" گذشته را آزاد کنیم و همه را ببخشیم. "من تو را می بخشم که آنطور می خواستم نبودی. من تو را می بخشم و تو را عفو می کنم. " این اذعان ما را آزاد و رها می کند.  دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی 

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی

دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی

دانلود کتاب رفتار سازمانی رابینز ترجمه فارسی

دانلود کتاب شفای زندگی از لوییز هی ترجمه فارسی

دانلود کتاب مدیریت بازاریابی فیلیپ کاتلر ترجمه فارسی

، ,  ,نمی ,کند ,کنیم ,گذشته ,    ,می کند ,وجود ترجمه ,می کنند ,نیمه تاریک ,وجود ترجمه فارسی  ,باعث ایجاد مشکلات ,وجود ترجمه فارسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

wistotate مرجع مقالات رسمي طراحي سايت آموزش حسابداری در شیراز grafikotarh آموزش آنلاین ریاضی fanusokhial دانلود برترین مقالات Heidi دانلود فایل