دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی

دانلود کتاب

• بیماری ها از نبخشیدن ناشی می شوند

هر وقت بیمار شدیم ، باید قلب خود را ببینیم تا بفهمیم چه کسی است که باید بخشیده شود. مسیر معجزه می گوید که "همه ناراحتی ها از یک عفو و بخشش ناشی می شود" ، و "هر وقت بیمار شدیم ، باید به اطراف نگاه کنیم تا ببینیم چه کسی است که باید بخشیده شود." من به این مفهوم باید اضافه کنم که شخصی که برای شما بخشیدنش سخت تر است، همان فردی است که شما باید بیشتر از هر کس دیگر از گناه او بگذرید. بخشش به معنای دست برداشتن و رها کردن است. این در مغایرت با چشم پوشی از رفتار آنهاست. این فقط اجازه می دهد تا همه چیز کنار گذاشته شود. ما لازم نیست بدانیم که چگونه ببخشیم. تمام آنچه باید انجام دهیم این است که مایل به بخشش باشیم. کائنات از نحوه کار مراقبت خواهد کرد. درد خودمان را خیلی خوب درک می کنیم. چقدر برای اکثر ما دشوار است درک کنیم که آنها ، هر کسی که ما باید بیشتر از هر کس دیگر آن را ببخشیم ، نیز درد می کشند. ما باید درک کنیم که آنها با درک ، آگاهی و دانش خود در آن زمان بهترین کار را می کردند.  دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی 

وقتی مردم با مشکلی به سراغ من می آیند ، من اهمیتی نمی دهم که چیست - سلامتی ، کمبود پول ، روابط غیرقابل تحقق ، یا خلاقیت خفه شده - فقط یک چیز وجود دارد که من همیشه روی آن کار کرده ام ، و آن دوست داشتن خودم است. من متوجه می شوم که وقتی واقعاً خودمان را دقیقاً همانطور که هستیم دوست داریم و می پذیریم و تأیید می کنیم ، پس همه چیز در زندگی کار می کند. انگار معجزات همه جا وجود دارد. سلامتی ما بهبود می یابد ، ما پول بیشتری جذب می کنیم ، روابط ما بسیار رضایت بخش تر می شود ، و ما شروع به ابراز وجود خود به روش های خلاقانه می کنیم. به نظر می رسد همه اینها بدون حتی تلاش ما اتفاق می افتد.

دوست داشتن و تأیید خود ، ایجاد فضای ایمنی ، اعتماد و سزاوار بودن و پذیرش به وجود می آورد ، و به ایجاد نظم در ذهن شما ، ایجاد روابط دوستانه تر در زندگی شما ، جذب یک شغل جدید و یک مکان جدید و بهتر برای زندگی ، و حتی توانایی خود برای وزن طبیعی بدن کمک می کند. افرادی که خود و بدن خود را دوست دارند از خود و از دیگران سوء استفاده نمی کنند. تأیید خود و پذیرش خود در حال حاضر کلید اصلی تغییرات مثبت در هر زمینه از زندگی ما هستند. دوست داشتن خویشتن ، از نظر من ، با این آغاز می شود که هرگز از خود انتقاد نکنیم. انتقاد ما را به همان الگویی متصل می کند که می خواهیم تغییر دهیم. درک و ملایمت با خود به ما کمک می کند تا از آن خارج شویم. به یاد داشته باشید ، شما سالهاست که از خود انتقاد می کنید ، و نتیجه ای نداشته است. خودتان را تأیید کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

در بی انتهایی زندگی جایی که من هستم ، همه چیز عالی و تمام و کمال است. من به قدرتی بسیار بزرگتر از خودم اعتقاد دارم که هر لحظه از هر روز در من جریان می یابد. من خودم را به خرد درون می گشایم ، و می دانم که فقط یک دانا در این جهان حاکم است. از این همه پاسخ ها ، راه حل ها ، درمان ها ، خلاقیت های جدید از این دانا به وجود می آید. من به این قدرت و عقل اعتماد دارم ، زیرا می دانم هر آنچه لازم است بدانم برایم آشکار شده است ، و هر آنچه را که نیاز داشته باشم در زمان ، مکان و نحوه مناسب به دستم می رسد. همه چیز در دنیای من خوب است.  دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی 

قسمت دوم جلسه ای با لوئیز

فصل دوم مشکل چیست؟

"نگاه کردن به درون محفوظ از خطر است."  دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی 

• من سالم نیست

صدمه دیده ام ، خونریزی می کند ، درد می کند ، تیر می کشد ، پیچ می خورد ، لنگ می زند ، ورم می کند ، پیر می شوم ، نمی بینم ، نمی شنوم ، فرشوده شده ام و غیره. به علاوه هر چیز دیگری که ممکن است شما خودتان آن را ایجاد کرده باشید. فکر می کنم همه آنها را شنیده ام.

• روابطم مشکل دارم  دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی 

آزار دهنده هستند ، همیشه نیستند ، طلب کار هستند ، از من حمایت نمی کنند ، همیشه از من انتقاد می کنند ، نسبن به من بی مهری می کنند ، مرا تنها می گذارند ، مرا تمام وقت انتخاب نمی کنند ، نمی خواهم با من اذیت شود ، کاری به کار من ندارند ، هرگز گوش نمی کنند ، و غیره به علاوه هر چیز دیگری که ممکن است شما خودتان آن را ایجاد کرده باشید. بله ، من همه آنها را نیز شنیده ام.

• من کافی نیست

درآمد ندارم ، به ندرت پول در می آورم ، هرگز به اندازه کافی درآمد نداشته ام ، سریعتر از آنچه پول در می آورم آن خرج می شود ، صورتحساب ها زیادتر از درآمدم هستند ، تا آخر ماه کم می آورم و غیره. به علاوه هر چیز دیگری که ممکن است شما خودتان آن را ایجاد کرده باشید. البته همه آنها را هم نیز شنیده ام.

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه فارسی

دانلود کتاب نیمه تاریک وجود ترجمه فارسی

دانلود کتاب رفتار سازمانی رابینز ترجمه فارسی

دانلود کتاب شفای زندگی از لوییز هی ترجمه فارسی

دانلود کتاب مدیریت بازاریابی فیلیپ کاتلر ترجمه فارسی

، ,  ,نمی ,ام ,کنیم ,کند ,    ,، و ,می کند ,بیندیشید و ,کتاب بیندیشید ,شوید ترجمه فارسی  ,شوید ترجمه فارسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روزنه های زندگی minotarh حضور و غیاب صوفیا دانلود رایگان محصولات یونیتی آموزش آنلاین زبان انگلیسی بانک شماره موبایل wwenews2020 در تلاش برای یافتن میانبر ها ... نمایش و فیلم